EGKAL jest producentem lamp obrysowych do samochodów osobowych, ciężarowych, do maszyn rolniczych, przyczep, naczep oraz autobusów. Firma pochodzi z Polski i działa na rynku od 1991.  

 

Dlaczego my?  
Największą zaletą naszych lamp są gumowe korpusy, co wyróżnia nas spośród pozostałych producentów. Dzięki gumowym korpusom lampa jest solidna - nawet wystawiona na działanie czynników zewnętrznych, przede wszystkim takich jak wyginanie jej czy próba zarysowania, nie niszczy się. Nie wpływają na nią także czynniki pogodowe.  

Co więcej, wkłady do naszych lamp są wymienne. Stawiane przy produktach innych, popularnych marek na naszym rynku, produkty marki EGKAL wiodą prym poprzez staranne wykonanie oraz elektronikę, która posiada homologację zgodną z wymaganiami ONZ. Dopasowując się do norm, jednak wykorzystując pełnię możliwości powstają lampy, które są energooszczędne, świecą jasno, wyraźnie, a ich kolor jest pięknie nasycony. Posiadamy własne laboratorium, gdzie ciągle powstają nowe pomysły na lampy - projektujemy ich korpusy, klosze, które trafiają prosto na halę produkcyjną, mieszczącą się tuż obok. 

Firma EGKAL to firma z tradycją przekazywaną z pokolenia na pokolenie. Inspirację naszymi pierwszymi projektami widać u wielu obecnych producentów lamp samochodowych, co wskazuje na ich ponadczasowość oraz oryginalność. 
 
Obecnie produkujemy lampy:  
- diodowe obrysowe,   
- żarówkowe obrysowe,   
- diodowe zespolone tylne,   
- diodowe cofania,   
- diodowe do jazdy dziennej,
- diodowe lampy robocze,   
- diodowe do maszyn rolniczych oraz   
- diodowe kierunkowskazy przednie, tylne i zespolone. 

Firma stale powiększa asortyment oraz grono sprzedawców na terenie Europy, Afryki, Azji, a nawet Ameryki. Stawiamy na WYSOKĄ JAKOŚĆ, nasze produkty są w stu procentach polskie.  


 
POZOSTAŃ WIDOCZNY NA DRODZE DZIĘKI LAMPOM MARKI EGKAL